BASINÇLI BORULAR
TARIMSAL SULAMA BORULARI
DERİNKUYU BORULARI
SICAK VE SOĞUK SU (TESİSAT) BORULARI
PİSSU BORULARI
ÖZEL ÜRÜNLER
Bayilerimiz kullanıcı adı ve şifrelerini girerek kendilerine ayrılan sayfalara ulaşabilirler.
Kullanıcı Adı :
Şifre :
de
Bayilik başvurusu için
tıklayınız
Firmamız ve ürünlerimiz hakkındaki her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz...
 
Ayrıntılar için tıklayınız...
 

GÖKTEPEGöktepe, Türkiye’ nin ilk plastik boru fabrikası olarak 1962 yılında İzmir’ de kurulmuştur. Başlangıçta yanlızca basınçlı içme suyu boruları üreten Göktepe, plastik boru kullanımının ülkede yaygınlaşmasının ardından, tarımsal sulamada kullanılmak üzere kendi buluşu olan kaytanlı bağlantı şeklini geliştirmiş; karık sulama muslukları, tek parça kanalet sifonu ve damla sulama borusu damlatıcısı gibi pek çok yeniliği de Türk tarımının hizmetine sunmuştur. Plastik borunun benzerlerine kıyasla daha ekonomik, hafif ve uzun ömürlü olması gerçeğinden hareketle araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdüren Göktepe, yine yurdumuzda ilk kez sert PVC derinkuyu teçhiz borularını üretmiştir.

Plastik boru ve ekleme parçalarının üretiminde uzmanlaşmış olan Kuruluşumuz, bugün PVC, PE ve PPRC’ den mamul, başta basınçlı içme suyu, tarımsal sulama, derinkuyu, pissu ve atıksu, sıcak ve soğuk su tesisat boruları ve bunlara ait ekleme parçaları olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 1970 yılında 31 bayi ile çalışan satış örgütümüz, bugün yurt çapına yayılmış 341 bayisi ile müşterilerine hizmet götürmektedir.

Kuruluşundan bu yana, standartlara uygun ve kaliteli üretim anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen Göktepe, müşteri memnuniyetinin, ancak bilinçli tüketici potansiyelinin büyüklüğü ile mümkün olduğu inancıyla, bilgi paylaşımına her zaman öncelik vermiştir. 1970 yılında “Toprak-Su-Bereket” adlı radyo programları ve 1976 yılında yayınlanan “Köy-Toprak-Tarım” dergisi ile başlayan bu süreç eğitim toplantıları ile sürmüştür. 1989 yılında, tarımsal potansiyeli olan köylerden seçilen önder çiftçilere “Uygulamalı Tarım Eğitimi” düzenlenmeye başlanmış ve bu güne kadar 4767 çiftçi bu eğitimlere katılmıştır. Yine ayni amaçla, 1990 yılında da yurdun değişik yörelerinden gelen sondaj ustaları ve jeoloji mühendislerine yönelik, yeraltı sularının uygun kullanım yöntemleri ile derinkuyu tekniklerinin ve sorunlarının ele alındığı “Derinkuyu Eğitim” leri başlatılmıştır.

Göktepe, bu anlayış etrafında birleşen tüm çalışanları ile birlikte, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kalitesi, teknik desteği ve paylaşımıyla ülkemizin hizmetinde olmaya devam edecektir.